Admiral w dystrybucji Prolight

Admiral Staging Essential to marka akcesoriów scenicznych - do transportu, podwieszania i riggingu z siedzibą w holenderskim Enscheden. Akcesoria stosowane wszędzie, gdzie niezbędne są zaawansowane narzędzia do pracy na scenie.

 Admiral Staging Essential to marka akcesoriów scenicznych – do transportu, podwieszania i riggingu z siedzibą w holenderskim Enscheden. Akcesoria stosowane wszędzie, gdzie niezbędne są zaawansowane narzędzia do pracy na scenie. Admiral to jednak nie tylko producent, to również firma projektowa.  Wszystkie produkty zarówno te bardziej zaawansowane, jak również te proste, a również bardzo innowacyjne, zostały zaprojektowane i przetestowane w biurze projektowym firmy. Wykonane z holenderską precyzją, z najwyższej jakości materiałów, certyfikowane, spełniają wszystkie wymagania aby mogły być bezpiecznie wykorzystywane przy realizacjach estradowych. Przewagą marki Admiral nad innymi dostępnymi na rynku rozwiązaniami, jest stosowanie jedynie najwyższej jakości materiałów oraz ciągła chęć doskonalenia i tworzenia rozwiązań które w znacznym stopniu są w stanie zmienić i uprościć pracę na scenie. Od stycznia 2018 oficjalnym dystrybutorem marki została firma Prolight Sp. z o.o., natomiast pełną ofertę produktową znaleźć można w sklepie internetowym liteshop.pl.  

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Giorgos Stylianou-Matsis

Giorgos Stylianou-Matsis przyjechał do Polski w latach osiemdziesiątych, aby studiować malarstwo na warszawskiej ASP. Już wtedy cypryjski projektant wiedział, że to nie malarstwo,...

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij