Certyfikowane szkolenie z urządzeń marek MC2 Audio oraz XTA Electronics

ProAUDIO-AVT zaprasza na certyfikowane szkolenie “Anathomy of an Amplifier”, które poprowadzi Jason Kelly, Technical Sales Manager marek MC2 Audio & XTA Electronics.

 Certyfikowane szkolenie z urządzeń marek MC2 Audio oraz XTA Electronics ProAUDIO-AVT zaprasza na certyfikowane szkolenie “Anathomy of an Amplifier”, które poprowadzi Jason Kelly, Technical Sales Manager marek MC2 Audio & XTA Electronics. Tematyka: Koncepcja, design, charakterystyka modeli, zastosowanie i oprogramowanie produktów urządzeń MC2 Audio i XTA Electronics., ze szczególnym uwzględnieniem Mc2 Delta & XTA APA series. Data i miejsce: 21 listopada 2018 r., Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku, Warszawa. Zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego  lub o kontakt mailowy: info@proaudio.pl, w temacie wiadomości wpisując: Szkolenie MC2 i XTA.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Giorgos Stylianou-Matsis

Giorgos Stylianou-Matsis przyjechał do Polski w latach osiemdziesiątych, aby studiować malarstwo na warszawskiej ASP. Już wtedy cypryjski projektant wiedział, że to nie malarstwo,...

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij