Nowa realizacja PS Teatr

Na początku września w Zielonkach-Parceli (Stare Babice) pod Warszawą odbyło się uroczyste otwarcie wielofunkcyjnego obiektu, w którego skład wchodzą min.: dom kultury, szkoła podstawowa, sala widowiskowa, hala sportowa, itp. Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR dostarczyło i zainstalowało pełne oświetlenie technologiczne sali widowiskowej.

 Na początku września w Zielonkach-Parceli (Stare Babice) pod Warszawą odbyło się uroczyste otwarcie wielofunkcyjnego obiektu, w którego skład wchodzą min.: dom kultury, szkoła podstawowa, sala widowiskowa, hala sportowa, itp.  Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR dostarczyło i zainstalowało pełne oświetlenie technologiczne sali widowiskowej, na które składają się urządzenia firm Martin Professional, ETC, CLF Lighting, DTS Lighting, Strand Lighting. Sam obiekt podczas gali „Osobowości i Sukcesy” otrzymał statuetkę w kategorii „Najnowocześniejszy Obiekt Kulturalno-Oświatowy“. 

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Giorgos Stylianou-Matsis

Giorgos Stylianou-Matsis przyjechał do Polski w latach osiemdziesiątych, aby studiować malarstwo na warszawskiej ASP. Już wtedy cypryjski projektant wiedział, że to nie malarstwo,...

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij