Soundcraft Vi3000 w TVP

Telewizja Polska wybrała konsolety cyfrowe firmy Soundcraft. Na mikserach serii Vi3000 pracują już trzy oddziały – w Gdańsku, Katowicach i Wrocławiu. Wraz z „deskami” do TVP trafiły także dedykowane, kompaktowe stageboxy.

 Telewizja Polska wybrała konsolety cyfrowe firmy Soundcraft. Na mikserach serii Vi3000 pracują już trzy oddziały – w Gdańsku, Katowicach i Wrocławiu. Wraz z „deskami” do TVP trafiły także dedykowane, kompaktowe stageboxy. Konsolety cyfrowe serii Vi charakteryzuje niezawodność, intuicyjność obsługi i legendarna jakość dźwięku. Urządzenia są wyposażone fabrycznie w interfejsy Dante oraz MADI, zapewniają topowe efekty Lexicona, automikser Studera oraz doskonałe korektory dynamiczne BSS. Z poziomu dotykowych ekranów serii Vi można zarządzać i kontrolować systemy bezprzewodowe AKG, Shure i Sennheiser. Warto wspomnieć, że w telewizji publicznej pracuje już wiele innych soundcraftów serii Vi. 

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Giorgos Stylianou-Matsis

Giorgos Stylianou-Matsis przyjechał do Polski w latach osiemdziesiątych, aby studiować malarstwo na warszawskiej ASP. Już wtedy cypryjski projektant wiedział, że to nie malarstwo,...

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij