Sylwester w ICE Kraków z d&b audiotechnik

31 grudnia w centrum kongresowym ICE Kraków odbył się koncert, podczas którego zabrzmiały największe przeboje muzyki pop. W repertuarze znalazły się m.in. utwory Celine Dion, Barbry Streisand i Elvisa Presleya. Nagłośnienie koncertu zapewniła firma FS Audio. Jako system frontowy użyto dwóch gron składających się z 12 modułów serii Y.

 31 grudnia 2018 roku w centrum kongresowym ICE Kraków odbył się koncert, podczas którego zabrzmiały największe przeboje muzyki pop. W repertuarze znalazły się m.in. utwory Celine Dion, Barbry Streisand i Elvisa Presleya. Na scenie orkiestrze Obligato towarzyszyli znakomici soliści: Monika Węgiel-Jarocińska, Debora Ranieri (Włochy), Yuliya Ponomar (Ukraina), Alexander Martinez (Filipiny) oraz Krzysztof Respondek. Nagłośnienie koncertu zapewniła firma FS Audio. Jako system frontowy użyto dwóch gron składających się z 12 modułów serii Y firmy d&b audiotechnik. O zakres niskich częstotliwości zadbały subwoofery B22, a uzupełnienie systemu głównego stanowiły frontfille i outfille  z serii T d&b. Podczas koncertu zastosowano również technologię ArrayProcessing.  Kraków przygotował w tym roku szeroką ofertę koncertów sylwestrowych. Koncert na Rynku Głównym, gdzie w repertuarze królowały hip-hop i elektronika był skierowany do młodej grupy odbiorców. Na pl. Wolnica słuchacze mogli bawić się w rytmach etno. Tym bardziej więc cieszy informacja, że koncert w ICE z udziałem orkiestry został wyprzedany.  

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Giorgos Stylianou-Matsis

Giorgos Stylianou-Matsis przyjechał do Polski w latach osiemdziesiątych, aby studiować malarstwo na warszawskiej ASP. Już wtedy cypryjski projektant wiedział, że to nie malarstwo,...

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij