Aktualizacja oprogramowania JBL Tour Audio Software Suite

Z przyjemnością informujemy o nowej aktualizacji oprogramowania JBL Tour Audio Software Suite. Zawiera ona nowe funkcje, kilka poprawek błędów i ulepszeń wydajności. Aktualizacja obejmuje Performance Manager V2.7.0, ArrayLink V1.3 oraz Line Array Calculator V3.5.0

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

JBL Performance Manager to aplikacja przeznaczona do konfigurowania sieciowych systemów audio. Dzięki niej możesz w bardzo szybki i prosty sposób zaprojektować, skonfigurować i kontrolować system. Aktualizacja oprogramowania jest jeszcze bardziej czytelna i intuicyjna. Ponadto wspiera najnowszy produkt jakim jest JBL VTX B28.

JBL Array Link to mobilna aplikacja, która działa w połączeniu z najnowszym oprogramowaniem JBL LAC-III. Ma ona za zadanie pomóc technikom we wdrażaniu systemów liniowych JBL VTX Series. Array Link wykorzystuje system kodów QR do przesyłania wszystkich informacji mechanicznych z głównej aplikacji oprogramowania LAC-III do telefonu. Aktualizacja zapewnia pełną kompatybilność z najnowszą wersją LAC-III, poprawia błędy oraz wprowadza wiele ulepszeń.

Line Array Calculator (LAC) to oprogramowanie symulacyjne przeznaczone do projektowania i predykcji systemów JBL VTX Line Array oraz ich wydajności akustycznej. Oprócz prognozowania akustycznego, możesz użyć kalkulatora Line Array Calculator do mechanicznej walidacji i obliczenia wszystkich ograniczeń wagowych i ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa systemów JBL VTX. Wersja 3.5.0 zawiera najnowszy moduł niskotonowy JBL VTX B28 wraz z jego pełną gamą akcesoriów. Ponadto eliminuje występujące błędy oraz posiada wiele nowych i udoskonalonych funkcji.

Aktualizacja tych programów jest zalecana w celu zachowania maksymalnej kompatybilności.

Najnowsze wersje poszczególnych programów dostępne są pod adresem:

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij