Aktywna kolumna głośnikowa Monacor Wave 15A

Kolumny głośnikowe serii WAVE gwarantują doskonałą jakość brzmienia. Są znakomitym rozwiązaniem do nagłaśniania pomieszczeń o małych i średnich wymiarach. Lekkie obudowy z tworzywa sztucznego o ciekawym wzornictwie zapewniają dużą wytrzymałość oraz wygodne przenoszenie.

[ SPRAWDŹ CENĘ ]

Monacor Wave 15A to wszechstronna aktywna kolumna głośnikowa. Na pierwszy rzut oka nie różni się od standardowych konstrukcji, do czasu kiedy nie zajrzy się na tylny panel. Wave 15A ma wbudowany odtwarzacz MP3 z interfejsem USB i czytnikiem kart SD oraz odbiornikiem Bluetooth. Czytelny wyświetlacz, niezbędne przyciski oraz pilot IR zapewniają szybkie i intuicyjne sterowanie. Ponadto użytkownik ma do dyspozycji pięciopunktowy korektor, regulację poziomu mic, line, mp3, master oraz dwupunktowy korektor barwy.

Producent wyposażył Wave’a w wejście mikrofonowe XLR i 6,3 mm, liniowe XLR i RCA oraz wyjście mix out XLR i 6,3 mm. Plastikowa obudowa kolumny zapewnia niską wagę, która wynosi 18,6 kg. Wave 15A bazuje na 15” przetworniku szerokopasmowym oraz 1” driverze wysokotonowym. Propagacja pozioma wynosi 90°, a pionowa 60°. Pasmo przetwarzania kolumny zawiera się w zakresie częstotliwości między 50 Hz a 20 kHz. Według danych producenta model ten potrafi wygenerować maksymalny SPL na poziomie 120 dB. Jest wyposażony w gniazdo na statyw oraz otwory M8 do podwieszania, co zapewnia wszechstronność montażu.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij