Amerykański producent powiększa serię produktów USW o nowy kompaktowy subwoofer. USW-112P oferuje niespotykany stosunek mocy do rozmiaru, zapewniając potężnie brzmiący bas w ograniczonych przestrzeniach.

Meyer Sound USW-112P to kompaktowy subwoofer, który waży zaledwie 20 kg. Producent w obudowie o wymiarach 343 x 597 x 305 mm zamknął 12” przetwornik. Za wzmocnienie sygnału odpowiedzialny jest wbudowany dwukanałowy wzmacniacz klasy D o mocy 1500 W peak. Taka kombinacja jest w stanie efektywnie przetwarzać częstotliwości z przedziału 35 – 140 Hz. Odpowiedź fazowa tego modelu w paśmie 45 – 120 Hz waha się w zakresie +/- 30°. USW-112P potrafi bez zniekształceń wygenerować aż 123 dB maksymalnego ciśnienie akustycznego.

Podczas projektowania obudowy inżynierowie uwzględnili fakt, że podłączone przewody zwiększają miejsce potrzebne do instalacji urządzenia. Aby tego uniknąć tył obudowy została ścięty w taki sposób, aby przewody nadal zawierały się w obrysie bryły prostopadłościanu. Subwoofer świetnie sprawdzi się w pracy w pozycji pionowej, poziomej, a także w podwieszeniu. Obrotowe logo firmy na maskownicy zaprezentuje się doskonale niezależnie od płaszczyzny montażu kolumny. Producent zadbał oczywiście o specjalne akcesoria montażowe oraz gniazdo na statyw. Całości dopełnia elegancki wygląd, a odporna na zarysowania powłoka świadczy o najwyższej jakości urządzenia. USW-112P idealnie nadaje się do współpracy z zestawami szerokopasmowymi Meyer Sound, takimi jak Ultra-X20, UPM, UP-4slim, Ashby-5C czy Ashby-8C.