Ciesząca się dużą popularnością seria produktów marki Alto o nazwie Truesonic 3, wzbogaciła się o nową linię subwooferów.

W dystrybucji Lauda Audio pojawiły się nowe subwoofery Alto serii TS3: TS312S, TS315S oraz TS318S. Nazwy poszczególnych modeli informują o średnicy zainstalowanych przetworników, czyli odpowiednio 12’’, 15’’ i 18”. Co najciekawsze, jak podaje producent, urządzenia linii TS3 mają aż 1 000 W mocy RMS, przez co mogą z powodzeniem przetworzyć niskie częstotliwości nawet na większych imprezach. Ich pasmo przenoszenia zawiera się w zakresie od 35 do 97 Hz.

Kolumny zostały wyposażone w bogaty pokładowy DSP, jednakże jego obsługa została uproszczona do kilku, łatwych do rozszyfrowania presetów, dostosowanych do pracy z różnymi modelami satelit i do różnych konfiguracji. Co się tyczy tego ostatniego, subwoofery TS3 mają dwa wejścia oraz dwa wyjścia XLR, dzięki czemu użytkownik otrzymuje całkowitą dowolność konfiguracji swojego systemu z dodatkowymi satelitami czy subwooferami. Tym sposobem, firma Alto zaprezentowała bardzo elastyczne w użyciu subwoofery za przystępną cenę, które spiszą się świetnie w arsenale mobilnych zespołów, DJ-ów czy małych i średnich obiektów kulturalnych.