Firma Alto, będąca w dystrybucji Lauda Audio, wprowadziła na rynek w pełni przenośny, ładowalny głośnik z mikserem i łącznością Bluetooth.

Branża audio to nie tylko nagłośnienie na dużą skalę. Wielu artystów i firm potrzebuje przenośnego, przystępnego cenowo i uniwersalnego nagłośnienia, które można w kilka sekund przygotować do pracy wszędzie tam, gdzie nie ma zasilania lub miejsca na większy sprzęt. Dla nich właśnie firma Alto stworzyła model UBER FX, który jest aktywnym systemem składającym się z wbudowanego miksera oraz systemu opartego o woofer 8” i tweeter 3”, zasilanych z wbudowanej baterii.

Pokładowy mikser zawiera dwa niezależne wejścia mikrofonowo-liniowe ze złączem combo, 15 cyfrowych efektów Alesis, wejścia AUX, dwupasmowe EQ, możliwość połączenia poprzez Bluetooth oraz gniazda USB przeznaczone do ładowania urządzeń mobilnych. Wbudowana bateria wystarczy na 45 godzin pracy urządzenia, które dla ułatwienia transportu wyposażone zostało w teleskopową, wysuwaną rączkę i kółka transportowe. Jest to idealna propozycja dla ulicznych artystów i firm potrzebujących prostego, mobilnego nagłośnienia ze wszystkimi niezbędnymi możliwościami, w przystępnej cenie.alto