Aplikacja Austrian Audio Ambicreator

Bez wątpienia produkty austryjackiej firmy charakteryzuje najwyższa jakość, ale przede wszystkim innowacyjność. Zarówno słuchawki jak i mikrofony w krótkim czasie zdobyły uznanie użytkowników. Ale nie samym hardwarem Austrian Audio żyje. Po aplikacji do zarządzania mikrofonami OC818 pojawiła się gratka dla miłośników ambisonii.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Austrian Audio Ambicreator to aplikacja do tworzenia dźwięku ambisonicznego używanego w filmach VR i 360°. Stworzona została z myślą o mikrofonach Austrian Audio OC818. Dzięki wykorzystaniu ich charakterystyk kierunkowych i funkcji dual output Ambicreator tworzy dźwięk 360°.

Producent poza świetnym sprzętem i oprogramowaniem zapewnia porcję solidnej wiedzy na temat dźwięku ambisonicznego. Na stronie internetowej Austrian Audio w dziale blog znajdziesz obszerny wpis na ten temat. W bardzo przystępny sposób dowiesz się czym jest dźwięk ambisoniczny i czym różni się od innych standardów przestrzennych.

Wśród ciekawych rysunków i animacji znajdziesz również filmy, dzięki którym na własne uszy przekonasz się co potrafi Ambicreator i para OC818. Autor zachęca również do zapoznania się z książką o tej tematyce, która dostępna jest zupełnie za darmo.

Poza samą aplikacją Ambicreator, która dostępna jest w formie wtyczki VST, producent udostępnia również jej kod źródłowy. Zapraszamy do pobierania i próbowania.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij