Chauvet Professional Maverick Storm 1 Spot

W dystrybucji firmy LTT pojawiła się nowa głowica marki Chauvet, będąca idealnym uzupełnieniem modelu Maverick Storm 1 w wersji Wash.

Maverick Storm 1 Spot jest wysokiej klasy głowicą o bardzo pokaźnej mocy i jasności (moc wyjściowa ponad 14 500 lumenów). Zastosowane źródło światła LED o mocy 480 W, połączone ze specjalnie zaprojektowaną oprawą i konstrukcją, jest w stanie wytworzyć strumień świetlny w zakresie od 7 do 45 stopni. Co się tyczy kolorów, głowica ma ich szeroką paletę, poprzez zastosowanie systemów miksowania kolorów CMY + CTO. Chcąc w dużym skrócie opisać zainstalowane efekty, należałoby z pewnością wymienić koło animacji, zoom 6.5:1,  niezależne efekty frost light i medium, Iris, statyczne i dynamiczne tarcze gobo oraz opatentowaną przeciwsłoneczną ochronę systemów optycznych.

Całość tej nowoczesnej oprawy zamknięta została w aluminiowej konstrukcji odpornej na niekorzystne warunki pogodowe (IP65). Projektanci nie zapomnieli oczywiście zaopatrzyć Storm 1 Spot we wszystkie niezbędne możliwości komunikacji, takie jak DMX, W-DMX, sACN oraz Art-Net. Ta naszpikowana możliwościami konstrukcja z pewnością poradzi sobie doskonale w każdych warunkach podczas najbardziej wymagających realizacji.

 

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij