Community IV6

Nagłośnienie Community z serii I charakteryzuje precyzyjna kierunkowość, spójność brzmienia i różnorodność modeli w ramach jednej serii, umożliwiająca dopasowanie systemu nagłośnienia do skali danego obiektu.

 Nagłośnienie Community z serii I charakteryzuje precyzyjna kierunkowość, spójność brzmienia i różnorodność modeli w ramach jednej serii, umożliwiająca dopasowanie systemu nagłośnienia do skali danego obiektu. Producent rozszerzył właśnie możliwości serii, wprowadzając modularny system liniowy IV6. Skalowalny, adaptacyjny system nagłośnienia oferujący szeroką dyspersję, stanowiący dwudrożny moduł liniowy IV6-1122, dostępny jest w dwóch wersjach oferujących różne poziomy pokrycia w poziomie (5 lub 15º). Wraz z jego premierą pojawił się również subwoofer IV6-118S, który możemy podwiesić wraz z prezentowanymi modułami lub umieścić za nimi.  Nowa seria ma wbudowane ustawienia Passive Acoustic Optimization (PAO), dzięki którym możemy wybrać jeden pięćdziesięciu różnych profile charakterystyki częstotliwościowej oddzielnie dla każdego modułu w gronie. W oprogramowaniu EASE Focus 3 znajdziemy moduł odpowiedzialny za szybką kalkulację idealnych ustawień PAO dla każdego używanego przez nas modułu IV6.Nowy system liniowy dostępny jest w czarnym lub białym wykończeniu dla nagłośnienia obiektów, jak również może zostać zamówiony w wersji odpornej na warunki atmosferyczne, wykonany w technologii PolyGlas.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Community IV6

Nagłośnienie Community z serii I charakteryzuje precyzyjna kierunkowość, spójność brzmienia i różnorodność modeli w ramach jednej serii, umożliwiająca dopasowanie systemu...

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij