Cyfrowy system bezprzewodowy Shure SLX-D

Systemy bezprzewodowe Shure SLX są wszystkim doskonale znane. Od teraz dostępna jest cyfrowa wersja tego klasyku o nazwie SLX-D. Najnowsza oferta firmy zapewnia niezawodny sygnał RF i doskonałej jakości dźwięk.
Cyfrowy system bezprzewodowy Shure SLX-D www.muzykaitechnologia.pl

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Niezależnie od tego, czy jest to przedstawienie teatralne w szkole średniej, spotkanie firmowe czy niedzielne nabożeństwo. Wydarzenia na żywo muszą zapewniać doskonały dźwięk i wymagają produktów, które są łatwe w konfiguracji i obsłudze. W dzisiejszym coraz bardziej zatłoczonym środowisku radiowym mikrofony bezprzewodowe stają przed dodatkowymi wyzwaniami. Aby pomóc w zaspokojeniu tych potrzeb, Shure dodał do oferty najnowszy cyfrowy system bezprzewodowy SLX-D. To cyfrowy zamiennik popularnego systemu SLX, wraz z nowymi rozwiązaniami technicznymi. Wyjątkową jakością dźwięku, bardziej niezawodną wydajnością radiową oraz usprawnioną konfiguracją i nie tylko.

Wielopłaszczyznowy cyfrowy system bezprzewodowy SLX-D zapewnia użytkownikom większą liczbę kanałów niż SLX, inteligentne opcje ładowania i uproszczoną obsługę w chwilach, które mają największe znaczenie. Idealnie sprawdzi się w klasie, w domach kultury, w obiektach korporacyjnych, w sektorze hotelarskim oraz obiektach rządowych i nie tylko. Nowy system oferowany jest w wersji jedno- i dwukanałowej.

Nadajniki działają na 2 standardowych bateriach AA lub na opcjonalnym akumulatorze litowo-jonowym z podwójną i pojedynczą stacją ładującą. SLX-D to najnowocześniejszy system z kilkoma godnymi uwagi funkcjami i zaletami przyjaznymi dla użytkownika, w tym:

Stabilny tor radiowy

Z wyjątkową jakością sygnału i cyfrową modulacją, SLX-D pozwala użytkownikom poruszać się po zatłoczonych środowiskach radiowych z wysoką wydajnością widmową i stabilnym sygnałem RF. System umożliwia obsługę do 32 kanałów na pasmo częstotliwości bez obawy o zaniki sygnału.

Doskonała jakość dźwięku 

Aby zapewnić bezbłędny przekaz podczas każdego występu, wykładu czy przemówienia, SLX-D zapewnia krystalicznie czysty dźwięk. Dzięki szerokiemu zakresowi dynamiki radzi sobie z różnymi źródłami, jednocześnie zapobiegając zniekształceniom – ostatecznie zapewniając czysty i naturalny dźwięk.

Łatwość użytkowania 

Wiedząc, że personel w różnych instytucjach i obiektach potrzebuje prostego i łatwego w obsłudze rozwiązania, SLX-D jest wyposażony w funkcję automatycznego wyszukiwania częstotliwości, która pozwala użytkownikom na bardziej efektywną konfigurację wielu kanałów poprzez automatyczne przypisywanie częstotliwości do wszystkich odbiorników przez połączenie Ethernet. Nawet w przypadku systemu 30+ kanałów całe skanowanie grupowe można zakończyć w ciągu kilku sekund.

Ponieważ wspieramy klientów w sektorze edukacji, obiektach sakralnych, obiektach korporacyjnych i teatrach, zdajemy sobie sprawę z potrzeby łatwego w użyciu cyfrowego systemu bezprzewodowego o solidnej wydajności RF, który można skalować według potrzeb lub ograniczeń widma w środowisku radiowym – powiedział Nick Wood, starszy dyrektor ds. systemów bezprzewodowych w Shure. „Dzięki SLX-D możemy zaoferować rozwiązanie, które jest zarówno najnowocześniejsze, jak i w doskonałej cenie”.

Więcej informacji na www.shure.com/slx-d.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij