Czterokanałowy odbiornik True Diversity Wisycom MCR54

Włoska firma Wisycom specjalizująca się w technologii bezprzewodowej poszerzyła swoje portfolio produktowe. Nowością jest przenośny, czterokanałowy odbiornik True Diveristy Wisycom MCR54. Producent zbudował go z myślą o zastosowaniu na planach zdjęciowych czy w sytuacjach reporterskich.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Wisycom MCR54 to czterokanałowy odbiornik mikrofonowy działający w trybie True Diversity. Dzięki temu dysponuje aż ośmioma niezależnymi torami odbiorczymi! Jest niezwykle kompaktowy i solidnie zbudowany. Charakteryzuje się niespotykanie dużą szerokością pasma do 790 MHz w zakresie pomiędzy 470 a 1260 MHz. Jego ultraszybkie skanowanie widma w połączeniu z wyjątkowo małymi szumami umożliwia łatwą i szybką konfigurację.

Ogromną zaletą produktów Wisycom jest możliwość współpracy z urządzeniami innych producentów. Tak jest też w przypadku MCR54, który posiada wbudowany multi-kompander, oparty na zaawansowanym procesorze DSP. Dzięki temu umożliwia użycie nadajników nie tylko marki Wisycom, ale także innych producentów. Modulacja może przebiegać w trybie wąsko- lub szerokopasmowym. W trybie wąskopasmowym wydajność pasma zwiększa się aż o 50% (ok. 3 dB dodatkowej czułości i odporności na zakłócenia). Wyjścia analogowe oraz cyfrowe (AES3) potwierdzają ogromną wszechstronność urządzenia.

MCR54 jest kompatybilny z większością slotów kamerowych i akcesoriów wieloslotowych, może jednak pracować również samodzielnie. Wyświetlacz OLED o wysokim kontraście umożliwia pracę w trudnych warunkach. Monitorowanie pracy może przebiegać przez złącze USB-C lub bezprzewodowo przez Bluetooth za pośrednictwem oprogramowania Wisycom Manager 2.0

Odbiornik MCR54 dostępny będzie na przełomie września i października.

Z uwagi na ogromne zainteresowanie produktem na całym świecie, sugerujemy dokonanie zamówienia już teraz!

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij