disguise daje każdemu 6 miesięcy DARMOWEGO dostępu do oprogramowania Designer aż do końca września, a także zniżki na klucze sprzętowe!

Chcąc wspierać swoich klientów i społeczność w tych niepewnych czasach firma disguise opracowała sposób na umożliwienie większej liczbie osób dostępu do oprogramowania w celu eksperymentowania, uczenia się funkcji i opanowywania nowych sposobów pracy z domu. Dlatego teraz disguise daje każdemu 6 miesięcy DARMOWEGO dostępu do oprogramowania Designer aż do końca września, a także zniżki na klucze sprzętowe! Jeżeli nie myśleliście, że kiedyś jeszcze stare klucze d3, disquise i Notch VFX będą miały jakąś wartość to mając w swoich zasobach takie cudo TERAZ może je uruchomić ściągając BEZPŁATNĄ licencję disguise DESIGNER. Licencja działa wraz z wszelkimi płatnymi licencjami, które już posiadasz w kluczu sprzętowym. Oznacza to, że wszelkie płatne licencje, które posiadasz, zostaną wykorzystane w pierwszej kolejności, a gdy się wyczerpią, pozostała część darmowej licencji zostanie uruchomiona i wygaśnie 1 października. Więcej szczegółów dostępnych jest tutaj.

Przy okazji tej informacji warto wspomnieć o konkursie zorganizowanym przez firmę Prolight

Oto co trzeba zrobić:

Stwórz krótki filmik promujący akcję disguise z darmowym designerem i linkiem do strony http://ow.ly/gXZq50yUxnh
Opublikuj go w sieci, a link umieść pod naszym wpisem dotyczącym konkursu na fanpage’u firmy Prolight.

6 najciekawszych filmików zostanie nagrodzonych kluczem disguise Designer z licencją do września o wartości 3.300 zł każdy za FREE!

UWAGA do klucza możesz dograć także darmową licencję Notch VFX!

Konkurs trwa do piątku, 3 kwietnia 2020.