d&b audiotechnik KSLi

Niemiecki producent rozszerza ofertę systemów instalacyjnych o serię KSLi. W jej skład wchodzą moduły szerokopasmowe KSLi8, KSLi12, moduły niskotonowe KSLi-SUB, KSLi-GSUB oraz wzmacniacz D40.

Co charakteryzuje serię KSL? Kontrola kierunkowości w pełnym zakresie częstotliwości. Charakterystyka przenoszenia poszerzona o najniższe pasmo. Ulepszona wydajność w zakresie wysokich częstotliwości. Te wszystkie zalety dostępne są teraz również w wersji instalacyjnej o nazwie KSLi. Kardioidalna charakterystyka umożliwia uzyskanie precyzyjnej, szerokopasmowej kierunkowości ze znacznie zwiększonym zakresem dynamiki w zakresie niskich tonów. Pozwala to na zminimalizowanie zjawiska maskowania średniego i niskiego pasma w polu pogłosowym.

Pozioma dyspersja dźwięku zestawów głośnikowych wynosząca 80° lub 120° umożliwia idealne dopasowanie systemu do pomieszczenia. Jego kierunkowość znacznie wpływa na zwiększenie klarowności mowy oraz muzyki na widowni. Jednocześnie zwiększa komfort pracy na scenie, gdzie poziom dźwięku jest znacznie niższy.

Zestawy niskotonowe mogą być zarówno podwieszane w gronie, jak i ustawiane na podłodze, w zależności od modelu. 40D to nowy czterokanałowy wzmacniacz klasy D. Został zaprojektowany dla instalacji stałych i jest najpotężniejszym wzmacniaczem w ofercie d&b. Ten model zapewni odpowiedni poziom mocy, pozwalając na pełne wykorzystanie potencjału zestawów KSLi.

Dodatkowym elementem wzmacniacza stworzonym z myślą o integratorach jest 4,3-calowy, kolorowy wyświetlacz, pokazujący ustawienia zestawów, status urządzenia itp. Od teraz inżynierowie systemu mogą również w pomieszczeniach zapewnić klarowny, dynamiczny miks, podczas gdy całkowity poziom ciśnienia dźwięku jest zredukowany.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij