dBTechnologies SYA

Wielozadaniowe, mobilne kolumny aktywne znajdują zastosowanie w wielu realizacjach na całym świecie, co nie umknęło uwadze konstruktorów włoskiej marki dBTechnologies, która zaprezentowało światu swoją nową linię SYA.

Linia SYA zawiera w sobie trzy nowe modele aktywnych kolumn dwudrożnych. Nazwy poszczególnych modeli (SYA 10, 12, 15) odnoszą się do średnic zainstalowanych w nich wooferów, wspieranych przez 1” drivery z cewką 1” (SYA 15 ma cewkę 1,35”).  Przetworniki napędzane są we wszystkich trzech modelach wzmacniaczem klasy D, który – licząc od najmniejszego – oferuje moc 400 W, 800 W i 800 W. Kolumny zostały wyposażone w zintegrowany mikser pokładowy, który ma trzy niezależnie sterowalne kanały – jeden z wejściem combo, drugi z wejściem XLR i Jack 6,3 mm oraz trzeci przeznaczony na łączność Bluetooth. Do tego należy doliczyć wyjście Link, filtry FIR oraz pokładowy DSP z kilkoma gotowymi presetami. Kolumny z serii SYA nie tylko doskonale sprawdzą się jako nagłośnienie frontowe mniejszych imprez czy wszelkiego rodzaju nagłośnienie strefowe, ale też jako monitory odsłuchowe, dzięki odpowiedniej konstrukcji i podkładowemu DSP.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

dBTechnologies SYA

Wielozadaniowe, mobilne kolumny aktywne znajdują zastosowanie w wielu realizacjach na całym świecie, co nie umknęło uwadze konstruktorów włoskiej marki dBTechnologies,...

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij