EAW MDK 1000

Firma Eastern Acoustic Works poszerzyła swoją ofertę o nową linię MDK 1000 przeznaczoną do rozwiązań instalacyjnych.

Czerpiąc ze swojego dotychczasowego doświadczenia, amerykańska marka EAW stworzyła linię przeznaczoną do rozwiązań instalacyjnych, takich jak nagłośnienie stałe na stadionach, w halach sportowych czy innych dużych obiektach. Seria składa się z trzech bliźniaczych kolumn głośnikowych, różniących się od siebie jedynie kątem krycia: MKD1096 z kątem 90° x 60°, MKD1026 z kątem 120° x 60° oraz MKD1064 z kątem 60° x 45°.

System jest pasywny i może być napędzany jednym sygnałem lub w tzw. „bi-ampie”, dając projektantom większe możliwości dopasowania go do potrzeb instalacji. Wewnątrz wzmocnionej obudowy z brzozy bałtyckiej znajdują się trzy przetworniki: dwa głośniki LF o średnicy 10” z cewką 2,5” oraz jeden głośnik HF z 4” neodymowym driverem oraz obracaną tubą. System operuje w zakresie od 57 Hz do 20 kHz i jest w stanie wytworzyć maksymalny SPL na poziomie 144 dB.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

LIGHT GO! HELIOS

W mitologii greckiej Helios był bogiem i uosobieniem słońca. Przedstawiany był w rzeźbie jako przystojny mężczyzna ze świetlistą koroną na głowie lub z promienistą...

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij