Elation Fuze SFX LED Spot FX

Elation rozszerza serię Fuze o nową koncepcję ruchomej głowicy LED Spot FX zaprojektowanej do różnych zastosowań wymagających kompaktowego i mocnego urządzenia wielofunkcyjnego.

Wszechstronność oprawy Fuze SFX, dzięki zastosowaniu wysokowydajnej konstrukcji optycznej, pozwala na uzyskiwanie zarówno wąskich słupów światła, jak i szerokich Wash’y. Jednocześnie, dzięki zastosowaniu silnika LED w opcji światła białego o mocy 300W, urządzenie zapewnia moc generowanego światła na poziomie przewyższającym 12 000 lumenów. SFX pozwala na równomierne Washe z wykorzystaniem zmiennego filtra Frost, podczas gdy możliwy jest szeroki wachlarz pięknych barw z płynnego systemu mieszania kolorów CMY oraz 7-pozycyjnej tarczy kolorów. Dzięki 18 starannie zaprojektowanym gobo i powiększeniu 4.5 ° do 38 °, Fuze SFX może tworzyć oszałamiające efekty w powietrzu oraz precyzyjne projekcje obrazu. Fuze SFX jest wyposażony w szybką migawkę elektroniczną i stroboskop ze zmiennymi 16-bitowymi trybami krzywej przyciemniania dla ułatwienia programowania.

Podwójne niezależne obrotowe i nakładające się pryzmaty (sześcienny liniowy i sześcienny okrągły) oraz szybka przysłona uzupełniają kompleksowy zestaw funkcji. Dzięki dostarczonym fabrycznie makrom efektów użytkownik może łatwo tworzyć dynamiczne projekcje i efekty powietrzne. Fuze SFX jest wystarczająco mocny, aby używać go we wszystkich rozmiarach aplikacji, a ponieważ jest wyjątkowo cichy, świetnie sprawdzi się w środowiskach wrażliwych na hałas, takich jak teatry, studia telewizyjne i domy kultu. Jest wyposażony we wszystkie profesjonalne funkcje sterowania, których projektanci powinni oczekiwać od nowoczesnej oprawy. Dzięki serii Fuze firma Elation dała rynkowi świetną opcję, jeśli chodzi o kompaktowe, ale pełne funkcji profesjonalne zautomatyzowane oprawy LED.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij