Elation Paladin

Paladin Cube, Paladin Brick i Paladin Panel to nowe urządzenia z ochroną IP65 w ofercie Elation Professional. Kompaktowe i mocne, idealne do szerokiej gamy zastosowań, od oświetlenia scen po dynamiczne efekty wizualne.

Linia Paladin obejmuje trzy urządzenia, różniące się od siebie wielkością i możliwościami. Cechy wspólne to oczywiście zastosowana technologia oraz źródła światła. Urządzenia oparto na panelach RGBW o mocy 15 W, a kontrola poszczególnych paneli i stroboskop sprawiają, że mogą być wykorzystywane jako oświetlenie efektowe lub blindery. Mieszanie kolorów RGBW daje pełne spektrum opcji kolorów, w tym mocne białe światło.

Pierwszy, najmniejszy z rodziny model Cube zawiera 9 diod RGBW z kontrolą 3 x 1 i jest w stanie wytworzyć silny, jak na swój rozmiar, strumień światła o mocy 3200 lumenów. Dodatkowo oferuje całkowicie pasywny układ chłodzenia, więc może dyskretnie pracować nawet w przestrzeniach teatralnych.

Kolejne urządzenie serii, czyli model Brick, ma 24 diody z kontrolą 3 x 2 i może wytworzyć strumień o mocy 9600 lumenów. Największy z rodziny, czyli model Panel, ma aż 50 diod z kontrolą 5 x 2 i strumieniem o mocy 21 300 lumenów. Ostatnie dwa wymienione modele, z racji swej wielkości i możliwości, sprawdzą się świetnie jako naświetlacze większej powierzchni, silne stroboskopy czy blindery sceniczne.

Urządzenia zostały przystosowane do pracy w ciężkich warunkach (IP 65), a dodatkowo w ofercie Elation znajduje się masa dodatków, takich jak osłonki czy skrzydełka, które jeszcze bardziej dopasują urządzenia do potrzeb nawet najbardziej wymagających realizacji.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij