Elation Professional Smarty MAX

Elation wprowadziło na rynek nowego członka cenionej rodziny Smarty, oferującego wspaniałe efekty, sporą mocą i uniwersalność.

Smarty MAX jest głową ruchomą opartą o źródło światła Philips MSD Platinum FLEX 400 o mocy 480 W.  Żywotność lampy określona została na 4 000 godzin, mimo, że jest w stanie zapewnić strumień świetlny na poziomie aż 20 000 lumenów. Wysoka moc i duże frontowe soczewki (160 mm) to nie wszystko, gdyż model MAX został wręcz naszpikowany efektami i możliwościami. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że jest to urządzenie 3-in-1, czyli jest w stanie pracować jako Beam, Spot oraz Wash. Poza tym, zawiera w sobie system mieszania kolorów CMY oraz CTO, zmotoryzowany efekt Iris, 8 dynamicznych oraz 15 statycznych gobo, koło animacji, cztery pryzmy na dwóch płaszczyznach, dwa efekty Frost oraz Zoom w zakresie od 1 do 33 stopni.

 

Poprzez zainstalowanie w urządzeniu wydajnego chłodzenia oraz systemu Smart Hibernation, nowy produkt Elation spełni idealnie rolę „konia roboczego” nawet podczas najbardziej wymagających i długotrwałych instalacji, pozostając oprawą uniwersalną, bardzo wydajną, pełną efektów oraz wielozadaniową.

 

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij