Electro-Voice RE3

Na rynku pojawiła się długo wyczekiwana seria uniwersalnych zestawów bezprzewodowych, dostarczanych w komplecie z najwyższej jakości przetwornikami EV.

RE3 to następna generacja systemów bezprzewodowych pracujących w paśmie UHF, które możliwościami zostały idealnie dopasowane do współczesnych wymagań użytkowników. Seria zawiera w sobie 10 różnych zestawów, do których zalicza się pięć z mikrofonami do ręki i pięć zestawów z bodypackiem. Nadajnik typu handheld został zaopatrzony we wzmocnioną obudowę z aluminium, o smukłym i nowoczesnym wyglądzie. Dostępny jest on z jedną z pięciu wymiennych kapsuł: dynamiczne ND76, 86 lub 96 oraz pojemnościowe RE420 lub RE520.

Aluminiowa obudowa została również zaimplementowana w bodypacku, który dostępny jest z mikrofonami krawatowymi (OL3 i CL3), mikrofonem nagłownych (HW3), kablem instrumentalnym (GC3) lub samodzielnie. Wszystkie zestawy RE3 pracują w pięciu zakresach o szerokości 36 MHz, przez co łącznie oferują aż 1440 częstotliwości pracy w ośmiu grupach, po 22 kanały jednocześnie. Co się tyczy odbiornika w serii RE3, jest to jednokanałowa stacja z antenami i możliwością montażu w racku. Dodatkowo Electro-Voice zaprojektował kilka akcesoriów do linii, między innymi nadajniki z możliwością ładowania i zewnętrzne stacje dokujące. Warto dodać, że kapsuły dynamiczne ND oraz pojemnościowe RE są dostępne także w osobnej sprzedaży.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Electro-Voice RE3

Na rynku pojawiła się długo wyczekiwana seria uniwersalnych zestawów bezprzewodowych, dostarczanych w komplecie z najwyższej jakości przetwornikami EV.

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij