EPSON EB-L12000Q i EB-L20000U

W ofercie marki EPSON w niedługim czasie pojawią się dwa nowe projektory zaprojektowane z myślą o nieustannie rosnących wymaganiach rynku eventowego i estradowego.

Dwa nowe projektory, o których mowa, cechują się wysokimi osiągami i parametrami. Pierwszy z nich, czyli model EB-L20000U, to projektor laserowy pracujący w oparciu o technologię 3LCD, mogący osiągać jasność 20000 lumenów przy rozdzielczości WUXGA. Dodatkowo, co ucieszy instalatorów, jest w stanie pracować w dowolnym położeniu w trybie 24h/7, z rozdzielczością natywną 1920 x 1200 oraz ma izolowany tor świetlno-optyczny. Aby zapobiec przegrzaniu się urządzenia, producent wyposażył go również w wydajne chłodzenie cieczowe.

Drugi z prezentowanych modeli, również laserowy, także pracuje w technologii 3LCD. Jest on w stanie osiągnąć nieco mniejszą jasność 12 000 lumenów, jednak pracuje on z natywną rozdzielczością 4K (UHD) 3840 x 2160. Oba z tych zaawansowanych laserowych projektorów oferują procesowanie obrazu wraz z korekcją geometrii, kompaktowe i szczelne obudowy oraz dołączone oprogramowanie sterujące Epson Projection Professional Tool oraz Epson Projector Management. Doskonale poradzą sobie zarówno w warunkach konferencyjnych i koncertowych, jak i estradowych czy instalacyjnych.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij