Soundcraft Vi5000 w Estradzie Rzeszowskiej

Estrada Rzeszowska to istniejąca od 1958 roku instytucja, wpisana do Rejestru Instytucji Kultury prowadzonego przez Prezydenta Miasta Rzeszowa. Zajmuje się prowadzeniem działalności kulturalnej w Rzeszowie i profesjonalną organizacją miejskich wydarzeń kulturalnych, lokalnych interdyscyplinarnych festiwali, koncertów i recitali.

Czytaj

AKG CBL301 i CBL201

Należąca do koncernu HARMAN marka AKG po premierach aż pięciu nowych słuchawek dla profesjonalistów wprowadza na rynek kolejne nowości w postaci dwóch modeli nablatowych mikrofonów konferencyjnych.

Czytaj

Kino Odeon

Odeon to mieszczące się w samym centrum Sochaczewa nowoczesne kino, które standardem przewyższa wiele tego typu obiektów zlokalizowanych w większych miastach. Odeon wyróżnia się stylem i wystrojem, a także zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi.

Czytaj

Zasilanie i plenerowe granie

Zrobiło się cieplej i zaczyna się sezon plenerowy. Po zimie wszyscy są spragnieni dobrej zabawy na wolnym powietrzu. Zrobiliśmy porządki w kablach, posprawdzaliśmy zestawy nagłaśniające, śrubki dokręcone, co było popsute zostało naprawione – jednym słowem gotowość bojowa. Rozważymy działania na otwartej przestrzeni.

Czytaj
ess audio

Więcej informacji

Dane kontaktowe

ul. Graniczna 17
05-092 Łomianki
tel.: +48 22 2041 200
faks: +48 22 751 31 49

biuro@essaudio.pl
Close Menu
Zamknij