Otwarte webinaria Alcons poświęcone technologii Pro-Ribbon

Firma Alcons Audio zaprasza na serię specjalnie opracowanych szkoleń online z udziałem branżowych specjalistów takich jak Buford Jones oraz Gord Reddy, a także innych specjalnych gości. Warsztaty są dedykowane wszystkim, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat najnowszych technologii i narzędzi inżynierii dźwięku, niezależnie od tego, czy specjalizują się w trasach koncertowych/produkcji, instalacji czy kinie. Pierwszy webinar jest zaplanowany na wtorek 12 maja.

Czytaj dalej

Sennheiser Sound Academy: Bezprzewodowe systemy mikrofonowe

Firma Sennheiser w ramach inicjatywy #Dontstoptheeducation oferuje inżynierom dźwięku oraz wszystkim zainteresowanym tematem bezprzewodowych mikrofonów dwa nowe webinaria: okrągły stół z ekspertami od radiowych systemów wireless oraz serię szkoleń na temat cyfrowego audio i cyfrowych mikrofonów bezprzewodowych.

Czytaj dalej

Bezpłatne webinaria firmy Sennheiser

Sytuacja epidemiologiczna zmusza przedstawicieli wszystkich branż do reorganizacji życia zawodowego. Jednak dystans społeczny i praca w domu nie są powodem do zaprzestania nauki i rozwoju zawodowego. Firma Sennheiser zachęca do poszerzenia swoich kompetencji i skorzystania z bezpłatnych webinarów z zakresu AV i Pro Audio.

Czytaj dalej

Szkolenia Nexo Audioversity

W odpowiedzi na duże zapotrzebowanie NEXO udostępnia niektóre z najpopularniejszych programów szkoleniowych i edukacyjnych online. Zespół wsparcia technicznego NEXO wykorzysta swój kanał na Facebooku, aby zaprezentować sesje e-learningowe, będące częścią obszernego materiału szkoleniowego Yamaha.

Czytaj dalej

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania

Close Menu
Zamknij