Genelec Aural ID i S360A nominowane do nagrody TEC

Firma Genelec poinformowała o nominacji jej dwóch produktów do nagrody Technical Excellence & Creativity (TEC).

Model S360A nominowano za wyjątkowe osiągnięcie techniczne w kategorii monitorów studyjnych, natomiast Genelec Aural ID za wyjątkowe osiągnięcie techniczne w kategorii aplikacji i hardware’u audio dla smartfonów i tabletów.

35. gala rozdania nagród TEC odbędzie się w styczniu 2020 roku podczas targów NAMM.

“Jesteśmy zaszczyceni informacją, że monitory S360 i technologia Aural ID zostały wyróżnione przez profesjonalistów z branży jako wyjątkowe osiągnięcie techniczne”, podkreśla Will Eggleston, Dyrektor Marketingu Genelec. „Cieszymy się, że nasi koledzy doceniają ciężką pracę i oddanie zespołu Genelec, które przyczyniły się do tego, że S360 i Aural ID ujrzały światło dzienne”.

Utworzona w 1985 roku nagroda TEC (Technical Excellence & Creativity Awards) jest wręczana by wyróżnić osiągnięcia w dziedzinie profesjonalnych technologii audio. Przyznawana co roku przez TEC Foundation for Excellence in Audio nagroda honoruje osoby, firmy i innych innowatorów technologii, którzy odpowiadają za sound design, produkcje filmowe, telewizyjne i inne. Nominacje do nagród TEC są tworzone przez grupę profesjonalistów. Nominacje poddawane są później głosowaniu, w którym uczestniczą członkowie organizacji zajmujących się dźwiękiem oraz dziennikarze.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij