High End Systems TurboRAY

Firma High End Systems zaprezentowała głowicę ruchomą, obok której nie da się przejść obojętnie – model TurboRAY.

Nowa propozycja od High End Systems, bez wątpienia robi wrażenie od strony wizualnej. Powodem tego jest zainstalowanie w urządzeniu charakterystycznych promieniowych dyfuzorów, które nadają mu niesamowitego wyglądu retro. Jednakże nie tylko aspekty wizualne czynią ten produkt godnym uwagi, gdyż został on wyposażony w szereg nowoczesnych rozwiązań. Warto jest zauważyć jego wszechstronność, gdyż doskonale poradzi sobie zarówno jako reflektor do kątów ostrych, jak i jako oprawa do szerokiego świecenia.

W trybie Beam zoom wynosi jedyne 3 stopnie, zaś w trybie Wash osiąga zakres od 8 do 24 stopni. Jeśli chodzi o kolory, urządzenie oferuje mieszanie barw RGBW, z liniową korekcją CTO punktu bieli w zakresie 2800K-8000K. Nie zapomniano również o efektach, gdyż TurboRAY ma tarczę animacji gobo do efektów Beam, co w połączeniu z krystalicznymi kolorami, miękkimi krawędziami i płynną regulacją intensywności soczewek pozwala użytkownikom na tworzenie niezapomnianych efektów zarówno w przestrzeni teatralnej, jak i estradowej.

 

TurboRay

High End Systems TurboRay – landing Summer 2019. Learn more at highend.com/turboray

Opublikowany przez HIGH END SYSTEMS Poniedziałek, 22 lipca 2019

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

LIGHT GO! HELIOS

W mitologii greckiej Helios był bogiem i uosobieniem słońca. Przedstawiany był w rzeźbie jako przystojny mężczyzna ze świetlistą koroną na głowie lub z promienistą...

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij