High End System to marka należąca do ETC, będąca od wielu lat w czołówce producentów inteligentnego oświetlenia. W tym miejscu warto przytoczyć jej osiągnięcia jak choćby Trackspota oraz Cyberlight’a z lat dziewięćdziesiątych, czy też oprawę typu Studio Color. Wypuszczeniem na rynek ruchomej głowy SolaFrame Theater, High End Systems, otworzył nową erę w historii marki. W ślad za tym modelem pojawiły się kolejne odświeżone głowy tej serii, między innymi SolaSpot i SolaWash. Jako ciekawostkę warto dodać, że pierwsza SolaSpot z LED-owym silnikiem została wyprodukowana już w 2013 roku.

Najnowszy członek rodziny SolaFrame to model Studio. Chłodzona konwekcyjnie głowa ruchoma oferuje wysoką funkcjonalność, wyjątkowe odwzorowanie barw i cichą pracę. Dzięki swoim możliwościom idealnie sprawdzi się w teatrach, operach, studiach produkcyjnych, salach koncertowych oraz miejscach kultu religijnego.

Szeroka oferta urządzeń  obejmuje również urządzenia efektowe spośród, których warto wymienić TurboRay. Ta nowoczesna oprawa umożliwia uzyskanie pięknych nasyconych kolorów, kreowanie spektakularnych efektów, a ponadto doskonale wygląda i może stanowić oryginalny element scenografii.

High End Systems słynie ponadto z produkcji riderowych wytwornic, które dzięki opatentowanej solidnej konstrukcji spełniają restrykcyjne wymagania klubów i teatrów.

Wszystkich zainteresowanych urządzeniami High End Systems zachęcamy do kontaktu z nowym dystrybutorem.