HK Audio Polar 10

Zestaw All-In-One idealnie dopasowany do wymagań muzyków i DJ-ów. Świetnie sprawdzi się także w szerokiej gamie instalacji audiowizualnych w szkołach, centrach biznesowych czy salach bankietowych.

Polar 10 jest wyposażony w zintegrowany 24-bitowy procesor DSP. Zapewnia on spójne brzmienie w paśmie od 38 Hz do 20 kHz z tolerancją +/- 10 dB. Oferując bogatą barwę przy niskim zniekształceniu, zapewnia bezproblemowy i skuteczny odsłuch. Szerokie pokrycie poziome oraz odporność na sprzężenia akustyczne ułatwia ustawienie zestawu. Może on znajdować się bezpośrednio za artystą, pełniąc zarazem rolę odsłuchu scenicznego. Możliwość ustawiania opóźnień umożliwia budowania stref. Na pokładzie jest 4-kanałowy mikser (2x XLR combo/1x jack 6,35 mm/1x AUX RCA) z osobną regulacją poziomu głośności. Zaimplementowana technologia Bluetooth 5.0 pozwala na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku. Dzięki temu system staje się zupełnie bezprzewodowy. Producent przygotował 5 presetów dostosowanych do kształtowania odpowiedniej charakterystyki dźwięku w trudnych akustycznie miejscach.


Sekcja średniotonowa zbudowana jest z 6 neodymowych przetworników o średnicy 3”. Uzupełnia ją sekcja wysokotonowa oparta na jednym przetworniku jednocalowym. Subwoofer z 10” głośnikiem w wytrzymałej drewnianej obudowie gwarantuje mocne brzmienie niskich częstotliwości. Wbudowany wzmacniacz o mocy 2000 W klasy D zapewnia odpowiednią dynamikę.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij