IMG Stageline DMIX-20/2

Nowa propozycja firmy IGM Stageline może spotkać się z zainteresowaniem ze strony samodzielnych zespołów, obiektów kulturalnych czy mniejszych firm eventowych.

Nowy mikser cyfrowy IMG Stageline wyposażono w całkiem sporo opcji, przy zachowaniu przystępnej ceny. Urządzenie ma 16 kanałów wejściowych, 8 kanałów insertowych, 2 kanały wejściowe stereo, port USB z możliwością jednoczesnego nagrywania i odtwarzania, a do tego oczywiście możliwość zdalnej kontroli z poziomu iPada.

Ponadto mikser oferuje aż osiem wyjść AUX, wbudowane dwa procesory DSP, korektor, bramkę szumów, kompresor i delay. Co do kontroli z poziomu samego urządzenia, użytkownik ma do dyspozycji wygodny dotykowy ekran LCD o przekątnej 7”. Cechą charakterystyczną tego modelu, wpływającą również na jego niewielki rozmiar, jest tylko jeden zmotoryzowany tłumik, który przedstawia poziom wybranego w danym momencie sygnału.

Wizualnie mikser prezentuje się równie dobrze i z pewnością znajdzie wielu zadowolonych użytkowników szukających rozwiązania pełnego możliwości, ale nienadwyrężającego zbytnio budżetu.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij