JBL EON ONE Compact

Firma JBL zaprezentowała nowy model wchodzący w skład popularnej serii przenośnych systemów PA. EON ONE Compact to prawdziwy szwajcarski scyzoryk mobilnych zestawów głośnikowych.

EON ONE Compact to konstrukcja aktywna, zasilana przy pomocy baterii, która pozwala na 12-godzinną pracę! Urządzenie ma wbudowany 4-kanałowy mikser marki Soundcraft z EQ i gotowymi presetami oraz efektami.  Sterowanie odbywa się bezprzewodowo (Android, iOS z pełnym DSP i możliwością sterowania na raz 4 kolumnami). Dzięki obecności Bluetooth można streamować muzykę bezprzewodowo.

Wyposażony w 8” przetwornik LF oraz 1” HF z falowodem znanym z innych modeli JBL EON zapewnia najwyższą skuteczność w swojej klasie i bezkonkurencyjne przetwarzanie niskich częstotliwości od 37,5 Hz. Wszystko to przy wadze zaledwie 8 kg!Do dyspozycji użytkowników ponadto są dwa gniazda XLR, 3,5 mm wejście AUX, wyjście słuchawkowe, dwa „ładujące” porty USB, oraz Phantom i Pass-Thru. Dużą wygodą są szybko wymienne baterie bez potrzeby stosowania narzędzi. To daje duża swobodę w sytuacjach gdy nie mamy w zasięgu tradycyjnego zasilania. Specjaliści z Soundcraft’a zadbali o to aby nowy EON ONE Compact wspomagał pracę i dodali VoxBoost Ducking. Dzięki tej funkcji muzyka automatycznie się ściszy gdy ktoś zacznie mówić do mikrofonu.

Pytaj w dobrych polskich sklepach muzycznych!

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

No Content Available

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij