JBL VTX w HORUS Technika Estradowa

Dziesiąty system VTX V20 w Polsce

Firma Horus z Mińska Mazowieckiego zajmuje się profesjonalną realizacją nagłośnienia, oświetlenia oraz wynajmem scen. Jak sami o sobie mówią:

“Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie organizowania a także obsługi technicznej imprez. Nowoczesny, stale modernizowany sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, kompletne zaplecze techniczne w połączeniu z dobrze wyszkoloną kadrą oraz wieloletnim doświadczeniem w obsłudze różnego rodzaju imprez daje nam możliwości kreatywnego i odpowiedzialnego podejścia do nowych przedsięwzięć. Wykorzystujemy sprzęt renomowanych marek, co pozwala na spełnianie wymogów gwiazd polskiej a także zagranicznej estrady”.

Kierując się tą zasadą właściciel, Andrzej Nojszewski postawił na najnowszy riderowy system liniowy JBL z serii VTX. Tym samym w ofercie firmy z Mińska Mazowieckiego znalazło się osiemnaście modułów szerokopasmowych V20 zasilanych końcówkami Crown i-Tech 4x3500HD oraz osiem subwooferów G28 z fabrycznymi V-Rack’ami, z zainstalowanymi wzmacniaczami Crown i-Tech 12000HD.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij