K3 – nowe wielkoformatowe źródło liniowe od L-Acoustics

Nowe kompaktowe źródło liniowe K3 jest wypełnieniem luki pomiędzy ultrakompaktowymi zestawami liniowymi Kiva i Kara, a wielkoformatowymi „liniówkami” K2 i K1. Zostało zaprojektowane do użycia podczas wydarzeń live dla publiczności pomiędzy 1000 a 10000 osób. Wyposażono je w dedykowany system riggingowy. K3 współpracuje z najnowszą wersją oprogramowania Soundvision oraz aktualnie produkowanymi wzmacniaczami LA.
L-acoustic K3

Kompaktowe źródło liniowe K3, będące dopełnieniem serii K, jest elastycznym zestawem głośnikowym, zapewniającym pokrycie dźwiękiem podczas wydarzeń średniej wielkości dla publiczności od 1000 do 10000 osób. Zaprojektowany jako prawdziwe, pełnopasmowe źródło, K3 ma wbudowane przetworniki 12”, choć w obudowach jego formatu stosuje się zazwyczaj przetworniki 10”. Dzięki mniejszym potrzebom w zakresie subwooferów i wzmacniaczy, K3 zapewnia szybką i łatwą, a przez to bardziej ekonomiczną pracę.

L-Acoustics K3

Dwudrożna obudowa K3 zawiera wszystkie znaki szczególne serii K, które sprawiły, że jest stawiana jako referencja w technologii systemów liniowych, w tym: zoptymalizowane elementy mechaniczne zapewniające zredukowaną wagę, laminarne otwory dla mocnego i wyrównanego dołu, przetestowany w czasie i wygodny system riggingu. Wyposażona jest także w L-Acoustics Panflex – technologię oferującą cztery różne charakterystyki kierunkowości w poziomie: 70° lub 110° symetrycznie, lub 90° asymetrycznie z każdej strony. Dzięki systemowi Panflex oraz możliwości kątowania między elementami w zakresie od 0° do 10°, grono liniowe złożone z K3 może być dokładnie dostosowane do każdej geometrii publiczności.

L-Acoustics K3

Nasz zespół stworzył system oparty na dwóch przetwornikach 12” w formacie, i na poziomie cenowym, znanym z systemów wyposażonych w przetworniki 10”. K3 to pełnopasmowy, spójny dźwięk zagrany daleko, a przy tym kompaktowy i łatwo dostępny system, zaprojektowany z myślą o mniejszych i średnich eventach, które są głównym źródłem utrzymania większości firm z branży. To bezkompromisowe narzędzie, doskonale dostosowane do obecnych realiów rynku, które w zestawieniu z K1 i K2 zapewni spójne i skalowalne brzmienie także na eventach wielkoformatowych.” – powiedział Florent Bernard, Executive Director of Application Design w firmie L-Acoustics.

Precyzyjnie opracowana obudowa K3 sprawia, że system dobrze wpasowuje się w miejsca o ograniczonej przestrzeni. Zaś w przypadku bardzo dużych wydarzeń, takich jak trasy koncertowe i festiwale, K3 doskonale uzupełnia większe obudowy K1 i K2. Wersja instalacyjna K3i zapewnia równie proste wieszanie, a jednocześnie wymaganą dyskrecję podczas eventów zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij