FLOW 8 to 8-kanałowy cyfrowy mikser marki Behringer ze strumieniowaniem Bluetooth, aplikacją do zdalnego zarządzania, 60 mm tłumikami, 2 procesorami efektowymi oraz interfejsem audio USB.

FLOW 8 to spełnienie marzeń i odpowiedź na liczne prośby użytkowników potrzebujących miksera, który jest kompaktowy, niedrogi, niezawodny i łatwy w obsłudze. Aplikacja FLOW 8 oferuje unikalny kreator konfiguracji, który prowadzi użytkownika po kroku. Po wybraniu typu wejścia, asystent zaproponuje presety i podpowie, jak podłączyć kable.

FLOW to jednak nie zabawka, mikser wyposażono w zawodowe przedwzmacniacze mikrofonowe marki Midas z zasilaniem phantom i programowalnym wzmocnieniem. Ponadto, do dyspozycji są dwie pary symetrycznych wejść liniowych stereo, wspierających połączenia wysokoimpedancyjne do bezpośredniego podłączenia instrumentów, np. gitar. Szyny Main oraz Monitor wyposażono w 9-pasmową graficzną korekcję oraz limiter.

FLOW 8 oferuje ponadto dwa niezależne silniki efektowe studyjnej jakości. Każdy z nich zawiera 16 edytowalnych presetów, m.in. reverby, delay i modulacje. Potencjalnych nabywców z pewnością ucieszy obecność wbudowanego interfejsu audio 8 x 2 USB i możliwość strumieniowania Bluetooth.

Całość dopełnia bezprzewodowa kontrola, ultra-niski poziom szumu własnego i wysoki headroom.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową polskiego dystrybutora.