L-Acoustics i JH Audio prezentują Contour XO – system monitoringu dousznego

L-Acoustics zaprezentował profesjonalne słuchawki do monitoringu dousznego Contour XO, opracowane we współpracy z JH Audio. Jest to produkt, który przenosi znaną sygnaturę brzmieniową L-Acoustics wprost do ucha muzyka, realizatora, audiofila. A teraz, wraz z kodem od Audio Plus, możesz je nabyć w promocyjnej cenie!
Contour xo

Ogłaszamy wprowadzenie na rynek limitowanej edycji profesjonalnych słuchawek dokanałowych do monitoringu osobistego. Słuchawki Contour XO są efektem współpracy między dwiema wiodącymi na rynku pro audio, innowacyjnymi firmami: L-Acoustics oraz JH Audio. Wspólnie, pod szyldem L-Acoustics Creations, opracowały one profesjonalne słuchawki monitorowania dousznego, które cechuje wierna reprodukcja sygnatury dźwiękowej L-Acoustics z pełnym konturem w dolnym zakresie, szczegółowym środkiem i klarownością w górnym paśmie.

Słuchawki IEM Contour XO narodziły się z misji marki L-Acoustics, wyrażającej się w dążeniu do podniesienia jakości odsłuchu. Stanowią rozszerzenie zaangażowania marki w ciągłe innowacje i zapewnienie doskonałych rozwiązań audio – tym razem w produkcie przeznaczonym do osobistego użycia. Konstrukcja słuchawek Contour XO opiera się na 10 przetwornikach w układzie 3-drożnym: 4 przetwornikach dla częstotliwości niskich, 2 dla średnich i 4 dla częstotliwości wysokich. Pasmo przenoszenia słuchawek jest doskonale płaskie, ponadto są one wyposażone w podbicie pasma niskiego o 15 dB, co tworzy charakterystykę brzmieniową spójną z systemami koncertowymi L-Acoustics. Dzięki temu Contour XO przenoszą znaną sygnaturę brzmieniową L-Acoustics wprost do ucha.

Contour xo

Ten produkt jest przeznaczony przede wszystkim dla muzyków scenicznych, którzy nie chcą się rozstawać z brzmieniem L-Acoustics nawet wówczas, gdy nie dysponują monitorami tej marki. Ale także dla osób, które chcą, by brzmienie L-Acoustics towarzyszyło im w codziennym słuchaniu muzyki. Co więcej, Contour XO jest doskonałą platformą odsłuchu, stanowiącą wsparcie dla nadchodzącego wydania oprogramowania L-ISA oraz możliwości binauralnych.

Contour xo

Współpraca L-Acoustics z JH Audio

Obydwie firmy cechuje pasja w zakresie innowacji, bezkompromisowych doznań odsłuchu oraz niezrównane doświadczenia i referencje koncertowe. JH Audio jest branżowym liderem w dziedzinie profesjonalnych systemów IEM. L-Acoustics koncentruje się na zapewnieniu najwyższej jakości i wydajności dla najlepszych artystów. Te wartości są wspólne dla założycieli obu firm – Christiana Heila oraz Jerry’ego Harveya. Contour XO jest produktem, który niesie w sobie ponad trzydziestoletni wpływ obu panów na światową branżę pro audio.

Contour xo

Kup z rabatem od Audio Plus

Słuchawki Contour XO są dostępne wyłącznie w sklepie internetowym L-Acoustics eStore. Cena słuchawek to 1350 EUR/1590 USD (bez kosztów dostawy i podatków). Skorzystaj z rabatu 10% od Audio Plus, wpisując podczas zakupu kod promocyjny: AUDPLU10. Kliknij link audioplus.pl/contour-xo i… zabierz koncert ze sobą!

 

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij