L-Acoustics KARA II

Na targach NAMM w Kaliforni francuska marka zaprezentowała nową wersję systemu KARA, wyposażonego m.in. w falowód Panflex o zmiennej kierunkowości.

KARA II jest źródłem liniowym dalekiego zasięgu o zmiennej krzywiźnie, z wiodącym w swojej klasie maksymalnym poziomem SPL w przeliczeniu na wagę i rozmiar. System może być instalowany samodzielnie lub z towarzyszącym mu subwooferem SB18 i stanowi idealne rozwiązanie na wielkoformatowe koncerty, widowiska czy duże imprezy.

KARA II bazuje na znanym wzornictwie, lecz dodaje elastyczności dzięki systemowi Panflex – falowodom o zmiennej dyspersji. Pojedyncza obudowa oferuje cztery schematy kierunkowości: 70° symetrycznie, 110° symetrycznie lub 90° asymetrycznie dla każdej ze stron. Dzięki ściślejszej kontroli kierunkowości, ustawienie 70° daje dodatkowe 2 dB w porównaniu z ustawieniem 110°, zwiększając zasięg. Dzięki regulacji kąta nachylenia Panflex i kątów międzyelementowych w zakresie od 0° do 10° zasięg KARA II może być precyzyjnie dopasowany do każdej geometrii widowni.

System modułowy KARA II może być stosowany jako główny system nagłośnienia przy małych wymogach dotyczących niskich częstotliwości, lub jako uzupełnienie dużych systemów dźwiękowych w liniach opóźniających i fill. W połączeniu z subwooferem SB18 system KARA II jest w stanie nagłośnić każdy materiał wymagający pełnego pasma, konturu i mocy.

Kara od zawsze była bestsellerem i nie dzieje się tak bez powodu. Jej lekka, mała forma i wysoki SPL sprawiają, że jest idealnym narzędziem na imprezy lub instalacji. Kiedy wprowadziliśmy system Panflex, nasi klienci powiedzieli nam, że to jedyna rzecz, której brakowało w Karze. Posłuchaliśmy ich, a nowa KARA II wprowadza naszą linię średniego formatu w nową erę. Teraz oferujemy jeszcze lepszą kierunkowość i większą stabilność pasma – Florent Bernard, Executive Director of Application Design, L-Acoustics.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij