W odpowiedzi na potrzeby rynku instalacyjnego L-Acoustics wprowadza do oferty swój pierwszy wzmacniacz przeznaczony do instalacji. Zaprojektowany przede wszystkim do zasilania kompaktowych zestawów głośnikowych L-Acoustics. LA2Xi oferuje od jednego do czterech wyjść, umożliwiając również sterowanie zestawami głośnikowymi średniego i dużego formatu. LA2Xi to idealny wybór do zasilania muzyki w tle w instalacjach rekreacyjnych, rozproszonych systemach w centrach sztuk scenicznych, monitorach studyjnych, prywatnych audytoriach i nie tylko.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Wzmacniacz instalacyjny LA2Xi dostosowuje się do potrzeb różnych aplikacji, umożliwiając wybór konfiguracji z czterema, trzema, dwoma lub jednym kanałem wyjściowym. W trybie single-ended 4×4 może obsłużyć do 16 kompaktowych współosiowych zestawów głośnikowych X4i lub 5XT. W zastosowaniach, gdzie maksymalny SPL nie jest wymagany, LA2Xi zasila parę stereofoniczną zestawów głośnikowych Syva i Syva Low. Połącz LA2Xi z trybem 4×2 i z łatwością zasilaj źródła liniowe A10i i A15i lub subwoofery KS21i o solidnej mocy 1260 W na kanał. W konfiguracjach 4×3 możesz sterować parą monitorów referencyjnych X8 z subwooferem SB15m. Mostkowanie wszystkich kanałów w trybie 4×1 zasila jeden referencyjny subwoofer KS28 o imponującej mocy 2550 W.


Zamknięty w obudowie 1U LA2Xi zajmuje optymalną przestrzeń w szafie, będąc idealnie dostosowany do zastosowań integracyjnych. Za opływowym panelem przednim znajduje się ten sam silnik DSP, co we flagowym modelu LA12X. Oferuje funkcję zarządzania zestawami głośnikowymi, ich ochrony i monitorowania, a także obszerny zestaw narzędzi do regulacji i kalibracji systemu. LA2Xi ma certyfikat Milan, oferuje wejścia analogowe i AES, a także AVB z bezproblemową redundancją. Panel tylny zawiera złącza zaciskowe dla wejść AES i analogowych, wyjścia głośnikowe oraz cztery GPIO. Ponadto ma zasilanie rezerwowe 24 V DC dla karty DSP umożliwiające zewnętrzne sterowanie i monitorowanie oraz zapewniające szybkie przywrócenie działania w przypadku utraty zasilania.