Maverick Silens 2 Profile w Wyższej Szkole Muzycznej we Freiburgu

System oświetleniowy renomowanej niemieckiej uczelni został wzbogacony o najnowsze bezgłośne głowice ruchome marki Chauvet Professional.

Główny technik znamienitej uczelni we Freiburgu, Philipp Reister, nie bez powodu postawił na najnowsze rozwiązanie ze stajni Chauvet Professioanl. Maverick Silens 2 Profile to urządzenie bardzo uniwersalne, dzięki czemu rozwiązuje wiele problemów, zwłaszcza w instalacji stałej. W przypadku szkoły muzycznej z Freiburga elastyczność jest szczególnie ważna, ponieważ w sali koncertowej odbywa się wiele różnorodnych wydarzeń, w tym takich, które wymagają od urządzeń maksymalnie cichej pracy. Maverick Silens 2 Profile jest najcichszą głową LED w ofercie Chauvet Professional i jedną z najcichszych na rynku, co czyni ją doskonałym wyborem dla aplikacji studyjnych i teatralnych. Ta cecha w dużej mierze przyczyniła się, że Maverick Silens 2 Profile zyskał honorowe miejsce na każdej z trzech kratownic szkolnej instalacji oświetleniowej.

Wśród wielu zalet Philipp Reister wymienia ponadto wysoką wydajność i moc połączoną z elastycznym zoomem 10:1, dzięki któremu w trybie Absolute Silence realizator może w całkowitej ciszy zmienić funkcję urządzenia z efektowego, pokrywającego dużą powierzchnię, na wąski, punktowy spot. Wybór Maverick Silens 2 Profile przez tak renomowaną placówkę kulturalną jest niepodważalnym dowodem na to, że jest to sprzęt spełniający światowe standardy na wielu różnych płaszczyznach i jednocześnie wybijający się na tle innych rozwiązań całkowicie bezgłośną pracą.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij