Megafony Monacor

Chcąc rozszerzyć swoje usługi nagłośnieniowe o mobilne systemy rozgłoszeniowe warto zapoznać się z ofertą firmy Monacor, której specjaliści pomogą w konfiguracji oraz instalacji takiego systemu.

Obecna sytuacja na nowo definiuje zapotrzebowanie rynku na usługi związane z dźwiękiem. Eventy, koncerty, spotkania przeniosły się do sieci, sprzęt estradowy zadomowił się w magazynach. Można zatem przypuszczać, że wzrośnie zapotrzebowanie na mobilne systemy rozgłoszeniowe, czyli megafony montowane na pojazdach.

Firma Monacor w swojej ofercie posiada wszystkie niezbędne elementy takiego systemu. Od podstawowych wzmacniaczy miksujących o mocy 8,5W RMS wyposażonych w wejście mikrofonowe i liniowe, aż po bardziej skomplikowane konstrukcje. Bazą systemu może być zaawansowany wzmacniacz, który poza standardowymi wejściami mikrofonowymi i liniowymi posiada odtwarzacz plików MP3, interfejs Bluetooth, tuner FM, wyposażony jest w pilot do sterowania oraz oferuje wiele przydatnych funkcji. W zależności od potrzeb możemy wybrać modele o mocy 30 lub 60 W RMS.

Do przetwarzania mowy Monacor proponuje dwa modele mikrofonu. Dynamiczny mikrofon doręczny DH-95NP o konstrukcji znanej z CB Radia z funkcją push-to-talk, oraz IMG Stageline DM-1500 o zastosowaniu uniwersalnym z włącznikiem. Końcowym elementem systemu są głośniki tubowe. Do wyboru jest aż 5 modeli. Dysponują one mocą od 10 do 45W, są odporne na wilgoć lub silny strumień wody oraz wyposażone są w akcesoria montażowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Monacor.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Megafony Monacor

Chcąc rozszerzyć swoje usługi nagłośnieniowe o mobilne systemy rozgłoszeniowe warto zapoznać się z ofertą firmy Monacor, której specjaliści pomogą w...

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij