Mikrofon gamingowy Novox NC-1 GAME

Szukasz idealnego mikrofonu do grania? Dobrze trafiłeś! Nowy mikrofon Novox NC-1 GAME idealnie się do tego nadaje. Świetna jakość, wyjątkowy design oraz prostota użycia zadowolą każdego gracza.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Nowy mikrofon Novox NC-1 GAME doskonale nadaje się do grania online, komunikacji czy nagrywania dźwięku. Mikrofon jest podłączany bezpośrednio do komputera przez port USB. Dzięki temu nie wymaga dodatkowej konfiguracji ani zewnętrznego zasilanie. Mikrofon jest kompatybilny z programami do nagrywania audio w systemach Mac oraz Windows.

Użytkownicy Novox NC-1 GAME mogą liczyć na bardzo wysoką jakość dźwięku i doskonałą czytelność nagrywanego głosu. Mikrofon oferuje szerokie pasmo przenoszenia w zakresie od 30Hz do 18kHz. Wysokiej klasy przetwornik A/D 16bit 48kHz, który gwarantuje bardzo niski poziom szumów własnych. Mikrofon charakteryzuje także wysoka dynamika i kardioidalna charakterystyka. Tłumi ona dźwięki dochodzące z boku mikrofonu i sprawia, że mikrofon nie rejestruje zakłóceń.

Warto zwrócić uwagę na design mikrofonu przygotowany z myślą o graczach. Mikrofon posiada świecącą diodę w kolorze zielonym oraz delikatne zielone podświetlenie membrany sygnalizujące gotowość do pracy. Dzięki temu wzrok się nie męczy podczas długich rozgrywek a przy tym wygląda świetnie.

NC-1 GAME bazuje na sprawdzonej solidnej metalowej konstrukcji, która chroni wrażliwą i delikatną elektronikę. Zapewnia to wieloletnią bezproblemową pracę urządzenia. Mikrofon posiada 3 letnią gwarancję. Novox NC-1 GAME w zestawie zawiera wszystkie niezbędne akcesoria: uchwyt mikrofonowy, statyw biurkowy oraz kable USB i micro-USB.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij