Mikrofony do produkcji Audio-Technica

Wraz z popularnością podcastów i różnego rodzaju domowych produkcji wzrosło zapotrzebowanie na odpowiedni sprzęt. Przyczyniło się do tego także przeniesienie pracy z biur do domów w obliczu pandemii. Kluczowym narzędziem stał się mikrofon. Firma Audio-Technica w swojej ofercie posiada konstrukcje dedykowane do użytku w domu.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ] 

AT2020USB+

To kardioidalny mikrofon pojemnościowy wyposażony w wyjście USB. Umożliwiaja rejestrowanie muzyki lub sygnału z innego akustycznego źródła dźwięku za pomocą twojego ulubionego oprogramowania. Mikrofon oferuje wysoko oceniany i nagradzany dźwięk modelu AT2020 z artykulacją i klarownością studyjnej jakości. Spodoba się to szczególnie wokalistom, podcasterom, lektorom jak również osobom nagrywającym w terenie i w domu. AT2020USB+ posiada wbudowane gniazdo jack z kontrolą głośności, pozwalające na bezpośrednie monitorowanie sygnału mikrofonowego bez opóźnień. Oferuje również kontrolę miksu, która łączy sygnał mikrofonu z wcześniej nagraną ścieżka. Charakterystyka kardioidalna mikrofonu oferuje doskonałe tłumienie pozaosiowe. Przetwornik analogowo-cyfrowy o częstotliwości próbkowania równej 44.1/48 kHz przy 16 bitach zapewnia niezwykle klarowną reprodukcję dźwięków.

 

ATGM2

Odpinany mikrofon do telekonferencji. Stworzony z myślą o telekonferencjach, zapewnia doskonałą komunikację rozmów i streamingów. Odpinana konstrukcja oferuje użytkownikowi możliwość zamiany swoich ulubionych słuchawek w zestaw telekonferencyjny.

 

ATR3350xIS

To wszechkierunkowy mikrofon pojemnościowy. Ten wszechstronny przypinany mikrofon został zaprojektowany z myślą o zrozumiałej i dokładnej reprodukcji głosu. Wygodna konstrukcja, włącznik i wysoka jakość przetwarzania sprawiają, że ten model idealnie sprawdza się podczas produkcji wideo. Jest wyposażony w podwójne wyjście mono 3,5 mm (1/8”), które można podpiąć do stereofonicznego wejścia kamery wideo. W zestawie z ATR3350xiS jest klips do ubrań, bateria LR44, osłona piankowa, adapter mikrofonowy/słuchawkowy umożliwiający używanie mikrofonu z tabletami, komputerami i smartfonami.

ATR4697 USB

Pojemnościowy mikrofon powierzchniowy, który jest idealny do stosowania podczas spotkań biurowych i telekonferencji. Oferuje łatwy i intuicyjny sposób na korzystanie z wysokiej jakości dźwięku używając komputera, smartfona, tableta lub innego urządzenia. Niskoprofilowy mikrofon ma wszechkierunkową charakterystykę zapewniając pokrycie 360°. Jest wyposażony w 1,5-metrowy kabel zakończony złączem USB-C oraz adapter USB-C / USB-A by zapewnić większą kompatybilność.

ATGM1-USB

To mikrofon stołowy USB do telekonferencji. Jest to mikrofon kierunkowy z elastyczną gęsią szyją. Niskoprofilowa konstrukcja pozwala na utrzymanie porządku na biurku. Pojemnościowy przetwornik zapewnia czysty, zrozumiały dźwięk. Wyjście USB umożliwia łatwe podłączenie do komputerów z systemem Windows i Mac. Idealny do telekonferencji, streamingów, podcastów

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij