Miksery audio IMG Stage Line MXR Series

Seria MXR firmy IMG Stage Line obejmuje analogowe miksery audio 4, 6, 8, 12 i 16 kanałowe. Producent rozszerzył funkcjonalność klasycznych analogowych mikserów o nowe możliwości.

Każdy model pełni funkcję interfejsu USB, który wykrywany jest jako zewnętrzna karta dźwiękowa. Wbudowany port USB full-dupleks umożliwia równoczesne nagrywanie i odtwarzanie. Miksery audio serii MXR posiadają odtwarzacz MP3 z interfejsem USB oraz odbiornikiem Bluetooth.

[ SPRAWDŹ CENĘ ]

Niezależnie od ilości kanałów wejściowych mono, każdy model posiada jeden kanał wejściowy stereo, z 3-punktowym eq i regulacją panoramy. Producent wyposażył urządzenia w regulowany efekt delay, wyjście FX SEND oraz AUX RETURN. Każdy z kanałów wejściowych mono posiada regulację GAIN, 3-punktowy korektor oraz regulację panoramy. Zasilanie Phantom +48V załączane jest globalnie.

W przeciwieństwie do MXR-4 i -6, MXR-60, -80, -120 i -160 posiadają na każdym kanale wejściowym przyciski MUTE oraz PFL. W MXR-4 i -6 zabrakło również 5-punktowego korektora graficzny stereo na wyjściu, w który wyposażone są pozostałe modele.

Wejścia 4-ki i 6-tki zrealizowane są na gniazdach COMBO JACK/XLR a wyjścia to standard JACK. Pozostałe modele z serii MXR posiadają gniazda wejściowe zarówno w formacie JACK jak i XLR, a wyjście MAIN STEREO to gniazda XLR. Konstruktor nie zapomniał też o diodowym wskaźniku poziomu wyjściowego. Miksery IMG Stage Line MXR to duże możliwości w atrakcyjnej cenie.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij