Moduł niskotonowy JBL VTX B28

W ofercie firmy JBL pojawił się nowy moduł niskotonowy. B28, bo o nim mowa uzupełnia flagową serię systemów nagłośnieniowych VTX. Subwoofer wyróżnia się niezwykłą skutecznością, bardzo łatwym riggingiem oraz nowoczesnym designem.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

JBL VTX B28 to moduł niskotonowy bazujący na dwóch 18” przetwornikach wykonanych w technologii Differential Drive. Konstrukcja ważąca zaledwie 87kg jest w stanie wygenerować maksymalny SPL na poziomie 141dB. Uwzględniając tolerancje +/- 10dB nowość firmy JBL przetwarza częstotliwości z zakresu 25Hz-85Hz. Tak imponujące parametry subwoofer osiąga dzięki dedykowanym napędom. W tym przypadku są to wzmacniacze mocy Crown I-Tech 12000 HD oraz Crown I-Tech 4×3500 HD.

JBL VTX B28 swoim wyglądem nawiązuje do modułów szerokopasmowych A12 oraz A8. Modele te łączy nie tylko design, ale i kompatybilność pod względem stackowania. Bardzo łatwe i intuicyjne jest ich zestawienie razem w jeden pełnopasmowy system. B28 przeznaczony jest zarówno do podwieszania jak i ustawienia na ziemi, tworząc zarówno wszechkierunkowe jak i kardioidalne systemy niskotonowe. Prosty, integralny, dwupunktowy system rigowania pozwala na podwieszanie do 16 modułów B28.

Nieskomplikowany i szybki montaż, szeroka gama akcesoriów i wsparcie oprogramowania. Te cechy sprawiają, że B28 jest idealnym wyborem dla firm nagłośnieniowych, rentalowych, a także dla wysokiej klasy instalacji stałych. Zgodność częstotliwościowa i fazowa ze wszystkimi modelami serii VTX sprawia, że B28 to niezwykle uniwersalny produkt, który sprawdzi się w konfiguracjach każdej wielkości.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij