MXA910 Z INTELLIMIX DSP

Firma Shure zaprezentowała kolejną ewolucję platformy mikrofonów sufitowych Microflex® Advance™ - nowego MXA910 z IntelliMix® DSP.

Bezpłatna aktualizacja oprogramowania sprzętowego, zgodna z poprzednimi wersjami, ułatwia instalację mikrofonu sufitowego. Ponadto sprawia, że MXA910 jest bardziej funkcjonalny niż kiedykolwiek. Z większą klarownością i doskonałą jakością dźwięku. Nowa odsłona MXA910 to niezwykle potężne rozwiązanie audio, które w niektórych aplikacjach nie wymaga stosowania dodatkowych urządzeń. Może to znacznie uprościć złożoność systemu i skrócić czas instalacji podzespołów u klienta, zapewniając lepszy dźwięk w przystępnej cenie dla wielu różnych zastosowań.

CO NOWEGO?

Oprogramowanie sprzętowe MXA910 w wersji 4.0.12 dodaje kilka nowych funkcji:

Większa czytelność
– Wbudowany procesor IntelliMix DSP zapewnia automatyczny miks wszystkich głosów uczestników do pojedynczego kanału dźwięku, pozbawionego szumów i echa do bezpośredniego połączenia ze sprzętowymi kodekami i aplikacjami konferencyjnymi.
– Dodano technologię Autofocus™ dostrajającą pozycję każdego z 8 wiązek w czasie rzeczywistym, aby uzyskać bardziej spójny dźwięk.

Większa prostota
– Prosta instalacja tuż „po wyjęciu z pudełka” zapewnia pokrycie całego pomieszczenia w obszarach do 9 x 9 m. Nie wymaga konfiguracji.
– Łatwiej twórz niestandardowe konfiguracje i skracaj czas uruchamiania korzystając z programu Designer Configuration Software (version 3.2).

Większa elastyczność
– Twórz większe instalacje, łącząc kilka MXA910 z jednym procesorem P300, sterującym całym systemem, co również zmniejsza całkowity koszt systemu.
– Zdalnie monitoruj wszystkie swoje MXA910 za pomocą SystemOn™ Audio Asset Management Software.

 

Firmware MXA910 w wersji 4.0.12 jest teraz dostępny do pobrania za pośrednictwem narzędzia Shure Update Utility (SUU).

https://www.shure.com/en-US/products/software/shure_update_utility

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij