maj, 2019

30maj11:0016:00Prezentacja d&b audiotechnik KSL Organizator: Konsbud Audio

Więcej informacji

Szczegóły

Pokaz systemu d&b audiotechnik KSL już niebawem w Polsce! Zapraszamy do zapisów na wydarzenie, które odbędzie się 30 maja pod Warszawą.

KSL to nowy członek rodziny systemów nagłaśniających SL – bezkompromisowa i wszechstronna wersja przełomowego systemu d&b audiotechnik GSL. KSL wkracza na rynek wraz ze wszystkimi atutami linii specjalnych zestawów głośnikowych SL (Special Loudspeaker), które obejmują kontrolowaną kierunkowość w pełnym zakresie pasma akustycznego, innowacyjne opcje podwieszania i montażu oraz imponującą skuteczność, przy zachowaniu ultraniskiej wagi w tej kategorii systemów PA.

System KSL zaprojektowano na potrzeby nagłaśniania dowolnego gatunku muzyki, w zastosowaniach zarówno mobilnych, jak i instalacyjnych, począwszy od wielkoskalowych aren, stadionów i festiwali po średniej wielkości obiekty, takie jak duże kluby, teatry i sale widowiskowe.

REJESTRACJA NA PREZENTACJĘ d&b KSL MIEJSCE: ok. 30 km na południowy-zachód od Warszawy (szczegóły podamy w potwierdzeniu zapisu) DATA I CZAS: 30 maja 2019, 11:00-16:00

Uwaga! Zapisy trwają do 13 maja lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapis przez formularz nie gwarantuje udziału w spotkaniu.

Czas

(Czwartek) 11:00 - 16:00

Organizator

Konsbud Audio

Close Menu
Zamknij
X