Neumann szkolenia on-line

W nadchodzących tygodniach firma Neumann, we współpracy z Sennheiser Sound Academy, będzie oferować szczegółowe szkolenia online na temat podstaw technologii mikrofonów.

Podczas trzech jednogodzinnych sesji trener John McGregor omówi wszystkie najważniejsze aspekty mikrofonów studyjnych marki Neumann: od najważniejszych zasad teoretycznych, poprzez praktyczne wskazówki i porady dotyczące użytkowania, po pielęgnację i konserwację produktów.

Szkolenia online, oferowane przez firmę Neumann, są doskonałą okazją do poszerzenia lub odświeżenia swoich umiejętności i wiedzy. Pierwsza sesja będzie dostępna w piątek 3 kwietnia o trzech różnych porach (8.30, 13.30 i 18.00 CET). Pozostałe dwie sesje odbędą się w dniach 17 i 24 kwietnia. Wszystkie webinary odbędą się w języku angielskim.

Szkolenia są bezpłatne, wymagają jedynie rejestracji pod tym linkiem Neumann Webinars  Informacje o wszystkich dostępnych szkoleniach w ramach Sennheiser Sound Academy można znaleźć tutaj Sennheiser Sound Academy

Neumann stworzył także nowy hashtag #AtHomeWithNeumann, aby pomóc swoim klientom i fanom w szybkim odnalezieniu przydatnych treści wideo, które będą przygotowywane przez firmę podczas kryzysu związanego z koronawirusem.

Zachęcamy do udziału w szkoleniach!

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij