Neumann.Control

Oprogramowanie Neumann.Control zapewni użytkownikom monitorów KH 80 DSP zaawansowaną konfigurację pokładowego procesora DSP.

   Oprogramowanie Neumann.Control zapewni użytkownikom monitorów KH 80 DSP zaawansowaną konfigurację pokładowego procesora DSP. W oparciu o standardową sieć IP Neumann.Control zapewnia pełny dostęp do wszystkich funkcji, jakie oferują monitory KH 80 DSP – w tym do tych, które nie były dotychczas dostępne z poziomu panelu tylnego. Aplikacja umożliwia dostosowanie do dziewięciu monitorów w pomieszczeniu odsłuchowym. Oprogramowanie zapewnia dwa tryby konfiguracji: zautomatyzowany (guided alignment) i ręczny (manual alignment). Drugi tryb, adresowany do doświadczonych realizatorów, udostępnia dziewięciopasmowy, parametryczny korektor i manualne dostosowanie opóźnienia poszczególnych monitorów w studiu i poziomów ich głośności. Tym samym jesteśmy w stanie dostosować odsłuchy do zastanych warunków akustycznych, siedząc przy konsolecie, czyli miejscu, gdzie dźwięk musi być referencyjny, bez żadnych przebarwień. Neumann.Control pozwala dostosować jasność podświetlenia logotypu Neumann. Jest to bardzo przydatna funkcja, ponieważ w nocy podświetlenie może niektórych drażnić.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Giorgos Stylianou-Matsis

Giorgos Stylianou-Matsis przyjechał do Polski w latach osiemdziesiątych, aby studiować malarstwo na warszawskiej ASP. Już wtedy cypryjski projektant wiedział, że to nie malarstwo,...

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij