NEXO GEO M12

Na tegorocznych targach NAMM w Kalifornii, francuska marka NEXO zaprezentowała nowego reprezentanta serii GEO M, czyli model GEO M12.

Moduł M12 został zaprojektowany, aby dopełnić ofertę systemów liniowych z serii M, która do tej pory obejmowała modele M10 oraz M6. Noweurządzenie, określane przez producenta jako „The Big Twelve”, ma być udoskonaloną kontynuacją świetnie przyjętej na świecie linii GEO S12. Nowość od NEXO jest całkowicie spójna wizualnie z poprzednikami, dzięki czemu rozbudowa aktualnego zestawu serii M o M12, będzie bezproblemowa. Wewnątrz wytrzymałej obudowy znajdziemy 12” neodymowy przetwornik niskotonowy, sparowany z 1,4” tytanowym driverem. Horyzontalny kąt krycia to 80 stopni, zaś wertykalny pozostaje na poziome 10 stopni w wersji GEO M1210 oraz 20 stopni w wersji GEO M1220. Dzięki zastosowaniu w obu wersjach opatentowanego przez NEXO „ConfigurableDirectivity Device”, M12 może zmienić kąt krycia na 120 stopni, używając magnetycznego systemu mocowania. Największą chlubą nowego systemu są udoskonalone możliwości jeśli chodzi o natężenie dźwięku, które wzrosły o 4dB w porównaniu do poprzednika, dochodząc do granicy 140dB peak. To w połączeniu z przetwarzaniem częstotliwości w zakresie od 50 Hz do 20 kHz stanowić może idealną propozycję dla średnich i dużych firm rentalowych, celujących w imprezy masowe wymagające zarówno mocy, jak i krystalicznej jakości przetwarzanego dźwięku.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

NEXO GEO M12

Na tegorocznych targach NAMM w Kalifornii, francuska marka NEXO zaprezentowała nowego reprezentanta serii GEO M, czyli model GEO M12.

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij