Novox NVX 12

Lekka, mocna, funkcjonalna i atrakcyjna to z pewnością główne cechy nowości od firmy Novox.

Kolumny głośnikowe oparte na 12” przetworniku szerokopasmowym to prawdziwy klasyk jeśli chodzi o małe nagłośnienie, jeśli dodamy do tego wbudowany mikser oraz technologię Bluetooth otrzymujemy nowość firmy Novox o nazwie NVX 12. Wbudowany wzmacniacz o mocy 700W, pozwala wygenerować maksymalny poziom SPL 102dB, a pasmo przenoszenia zawiera się między 55Hz a 18kHz. Do dyspozycji mamy mikser, wyposażony w cztery wejścia z czego dwa o poziomie mikrofonowym lub liniowym oparte na gniazdach combo XLR/TRS, jedno stereo w formacie ¼ TRS, oraz bezprzewodowe Bluetooth audio.

 

Z kolumny sygnał możemy wysłać za pomocą wyjścia mix out w formacie XLR, oraz bezprzewodowo poprzez Bluetooth do drugiej kolumny NVX12. Użytkownik ma do dyspozycji dwupunktowy equalizer treble oraz bass, by móc dostosować brzmienie zestawu do swoich preferencji oraz panujących warunków.

 

Konstrukcja pozwala na montaż zestawu na statywie w charakterze nagłośnienia frontowego, oraz na podłodze jako monitor odsłuchowy. Duży potencjał zamknięty w konstrukcji o wadze 17kg, nowoczesny wygląd, oraz stosunek jakości do ceny sprawia, że NVX12 powinien zainteresować zwolenników rozwiązań mobilnych typu „all in one”.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij